• 256 Bit SSL ile Güvenli Ödeme
  • 150₺ ve Üzeri Ücretsiz Kargo
  • Havale ile Ödeme Seçeneği
  • Aynı Gün Kargo

Sıkça Sorulan Sorular

Oyuncakgeldi.com’da sağ üst köşede bulunan ‘Hesabım-Üye Ol’a tıklanarak üyeliğinizi oluşturabilirsiniz.
Üyeliğiniz olmadan alışveriş işlemi henüz yapılamamaktadır.
Üyeliğinize giriş yaparak ekranın sağ üst köşesinde yer alan ‘Hesabım’ bağlantısına tıklayarak, ulaşacağınız menü üzerinden güncelleme yapabilirsiniz.
Oyuncakgeldi.com giriş sayfasında yer alan ‘Giriş Yap’ linki içerisinde ki ‘Şifremi Hatırlat’ üzerinden yenileme yapabilirsiniz.
????Oyuncakgeldi.com’dan yapacağınız alışverişleriniz siparişiniz onaylandıktan sonra 2 iş günü içerisinde (resmi tatil günleri bu süreye dahil değildir) adresinize teslim edilmek üzere kargo firmasına teslim edilir. Kampanya dönemlerinde bu süre yoğunluğa göre değişiklik göstermektedir.
Siparişinizi ‘Hesabım’ Sayfasındaki ‘Sipariş Takip’ bölümünden görebilir ve takip edebilirsiniz.
Oyuncakgeldi.com’dan yaptığınız alışverişlerinizde, mevzuat gereği cayma hakkınızı ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde kullanabilirsiniz. İade işlemlerinde; iade etmek istediğiniz ürünün ambalajının, paketinin açılmamış kullanılmamış hasar görmemiş olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Satılabilirliğini kaybetmiş, kullanılmış ürünlerde cayma hakkı kullanılamaz.
 Kargo paketinde fark edilir şekilde hasar, kırık, darbe vs tespit edilmesi durumunda Kargo görevlisi ile birlikte hasar tespit tutanağı tutulması gerekir. Hasarlı bir şekilde teslim edilmeye kalkışılan ürünler bakımından Kargo görevlisi tutanak tutmakla yükümlüdür. Kargo görevlisinin hasar tespit tutanağı veya buna ilişkin bir zabıt belge düzenlemekten kaçındığı durumlarda ürünü teslim almamanızı ve doğrudan iade etmenizi öneririz. Hasar tespit belgesi düzenlenmemesi durumunda hasarın kargo kaynaklı olduğunu ispatlamanız mümkün olmadığından ve bu sebeple iddianız kabul görmeyeceğinden herhangi bir işlem yapılamamaktadır. 
Kolay iade yaptığınız ürün iadelerinizde, anlaşmalı kargo firmamız ile ürünü iade gönderdiğiniz takdirde, kargo bedeli oyuncakgeldi.com tarafından karşılanmaktadır.
İade ettiğiniz ürünle ilgili tüm işlemler, ürününüz depomuza ulaştıktan sonra 24 saat içinde başlatılır ve 2 iş günü içerisinde sonuçlandırılır. İade süreci ile ilgili tüm İade tutarınızın hesabınıza yansıma süresi, bankadan bankaya değişiklik göstermekte ve bu süre 3-7 iş günü arası sürebilmektedir.
Siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ilk 60 dakika içinde hesabınız üzerinden iptal edebilirsiniz. Bu süreden sonra iade yapabilmek için siparişinizin uygunluğunu öğrenmek için müşteri destek birimimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.
150 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. 150 TL altındaki siparişlerinizde, alışverişlerinize kargo tutarı eklenecektir.
Çalıştığımız kargo firmasının tüm Türkiye'ye teslimatı bulunmaktadır. Türkiye il sınırları içerisinde vermiş olduğunuz adrese siparişiniz ulaştırılacaktır.
Yükleniyor...

Süper Fırsat