• 256 Bit SSL ile Güvenli Ödeme
  • 150₺ ve Üzeri Ücretsiz Kargo
  • Havale ile Ödeme Seçeneği
  • Aynı Gün Kargo

Hakkımızda

Oyuncak alanında 2000 yıldan beri faaliyet gösteren Oyuncak Geldi, daha geniş kitlelere ulaşmak ve perakende sektöründeki başarılarına yenilerini eklemek için 7/24 faal olan Oyuncakgeldi.com sitesini hayata geçirdi. Kocaman bir oyuncak koleksiyonunu, başta çocuklar olmak üzere her yaştan oyuncak severe uygun fiyatlarla ulaştıran firmamız dürüst hizmet anlayışıyla hareket ediyor. Uzman isimlerin imzasını taşıyan binlerce oyuncak ile kişisel tedarikçiniz olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Müşteri isteklerine yönelik iyileştirme ve güncellemeler yaparak kusursuz bir hizmet süreci hedefliyoruz.

Dinamik kadrosu ve profesyonel e-ticaret ekibiyle online mağazacılıkta kusursuz bir alışveriş deneyimi sunan Oyuncakgeldi.com’da zengin bir ürün gamının yanı sıra uygun fiyatlar, indirim kampanyaları, hızlı kargo gibi avantajlar da sizleri bekliyor. Tecrübeli müşteri temsilcilerimiz, siparişinizin her aşamasında sizi bilgilendirmeye ve istekleriniz doğrultusunda yardımcı olmaya hazır.

El becerilerini geliştirme, zamanı verimli kullanma, hayal kurma, sosyalleşme, duyuları açma, yaratıcılığı güçlendirme gibi birçok eyleme destek olan oyuncakların bu rengarenk dünyasına sizleri de davet ediyoruz…

 
Yükleniyor...

Süper Fırsat